"Злинь же, музико, в небо гучніше, в добру путь лунай, в добрий час друзі, йдіть веселіше всі давно вже чекають на вас. Знайомтесь! Якщо ви, звичайно, не знайомі - веселий, дружний, пустотливий, трішечки галасливий, але успішно засвоївший всі науки початкової школи - четвертий клас!" Такими словами запросила до святкової зали Мовчан Надія Юріївна своїх вихованців на випускний бал, який відбувся 29.05.2014 року.